O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów zajmujących się zdrowiem psychicznym. Kochamy to co robimy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu robimy to dobrze.

Zależy nam aby współpraca przebiegała sprawnie. Realizujemy jasno określone cele. Zapewniamy maksimum dyskrecji. Do każdego pacjenta stosujemy indywidualne podejście.

Korzystamy z najnowszych metod opartych o badania z zakresu zdrowia psychicznego. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w regularnych superwizjach. Współpracujemy w interdyscyplinarnym zespole.

W pracy stawiamy na: dostępność, transparentność i elastyczność w działaniu.

Wyróżnia nas:

Dostępność
Wiemy jak ważna jest decyzja o zapisaniu się do specjalisty. Doceniamy ten krok. Chcemy na niego odpowiedzieć najszybciej i najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy blisko i na miejscu, kiedy tego potrzebujesz.
Transparentność
Działamy razem z Tobą. Chcemy wspólnie dobierać tempo, metody, cele, dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy partnerami w procesie zmiany, to znaczy że wiesz co i dlaczego się dzieje podczas sesji. Nazywamy metody i badania z których pochodzą.
Elastyczność w działaniu
Jesteśmy gotowi szukać sposobów. Potrafimy dostosować się do wymagań otoczenia. Podążamy za Twoimi potrzebami i reagujemy na nie.

Nasz zespół

To ważne, żebyś w trakcie wizyty czuł się dobrze i swobodnie. Jeśli masz wątpliwości, którego specialistę wybrać, zadzwoń, zrobimy to razem.
Nasi specjaliści pracują w nurcie poznawczo-behawioralnym. Każdy z nich regularnie uczestniczy w superwizji indywidualnej i grupowej.
Rozwijamy się cały czas! Chcesz dołączyć do zespołu? Napisz:
Zainteresowana/
zainteresowany umówieniem wizyty?
Przejdź

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z:
Kontraktem wizyt Ośrodka Dobrej Terapii