Anna Żłobicka

PsychoterapeutaDoradca Kariery
Kim jestem
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W czym pomagam
W Ośrodku Dobrej Terapii prowadzę sesje indywidualne, konsultacje psychologiczne oraz wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających kryzysów życiowych i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Wspieram także w obszarach związanych z rozwojem zawodowym oraz poruszaniem się po rynku pracy. Specjalizuję się m.in. w zaburzeniach lękowych, depresji, fobiach oraz wypaleniu zawodowym. Pomagam również w trudnościach związanych z poczuciem własnej wartości oraz hamujących przekonań w obszarze własnych kompetencji, a także w budowaniu odporności psychicznej. Prowadzą diagnozę naturalnych talentów Testem Instytutu Gallupa StrengthsFinder i sesje omówienia wyników zgodnie z Programem Rozwoju Talentów.
Anna Żłobicka

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam m.in. na oddziale psychiatrii ogólnej w Specjalistycznym Szpitalu im. Ks. Biskupa Nathana w Branicach, gdzie byłam zaangażowana w sesje wsparcia pacjentów i diagnozę. Prowadziłam także zajęcia grupowe dla pacjentów szpitala. Odbyłam także staż w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy we Wrocławiu, gdzie odpowiadałam za obserwację dzieci, przygotowywanie zajęć terapeutycznych oraz konsultacje psychologiczne z rodzicami. Doświadczenie w pracy psychologa zdobywałam również w placówkach oświatowych. Ponadto od lat wspieram działy HR międzynarodowych firm w roli rekrutera i partnera biznesu, doradzając w zakresie rozwoju zawodowego, komunikacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Mam doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz grupami.

W pracy

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu psychologii poznawczo-behawioralnej. Korzystam z metod psychoterapii schematu. Pracuję zgodnie z założeniami i narzędziami 3 fali CBT (m.in ACT, DBT). Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na empatii, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Bycie dla innych towarzyszem w drodze do lepszej jakości życia jest dla mnie największą wartością w pracy psychologa.

Wykształcenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie, kierunek psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam także kwalifikacyjny kurs pedagogiczny w Towarzystwie Wiedzy Powszechnej we Wrocławiu. Obecnie, w trakcie specjalizacji w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT w Warszawie.

Godziny przyjęć

Poniedziałek
16:00-20:00
Wtorek
18:00-20:00
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Sobota
-
Niedziela
-