Paulina Łaskarzewska

PsychologPsychoterapeutaDoradca Kariery
Kim jestem
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W czym pomagam
W Ośrodku Dobrej Terapii prowadzę sesje indywidualne, konsultacje psychologiczne, diagnozę osób dorosłych oraz doradztwo kariery. Specjalizuję się m.in w leczeniu trudności związanych z nastrojem, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń seksualnych. Pomagam w trudnościach w relacjach, radzeniu sobie z konfliktami, natłokami myśli krytycznych, trudnościach nerwicowych, fobiach i wielu innych. Pracuję diagnozą naturalnych talentów Testem Strengthsfinder Instytutu Gallupa. Prowadzę Program Rozwoju Talentów, wspierający w podjęciu decyzji o zmianie pracy i wiele innych.
Paulina Łaskarzewska

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam pracując w ośrodkach badawczych i pracowniach psychologicznych. Prowadzilam sesje indywidualne z pacjentami Ośrodka Badawczo- Naukowo-Dydaktycznego Chorób Otępiennych w Ścinawie, gdzie byłam odpowiedzialna za diagnozę i przebieg leczenia. Pracowałam jako psycholog z pacjentami Stacji Dializ Fres udzielając wsparcia psychologicznego poprzez sesje indywidualne i grupowe. Wiedzę i doświdczenie z zakresu terapii rozwijałam współpracując z Pracownią Testów Psychologicznych. Specjalizuję się w prowadzeniu sesji indywidualnych z dorosłymi. W tym obszarze posiadam wiedzę i doświdczenie pozwalające mi na pracę z różnymi trudnościami klientów. Ponadto w sesjach doradztwa kariery korzystam z wieloletniego doświadczenia w pracy w działach HR międzynarodowych instytucji finansowych. Jestem przeszkolonym trenerem diagnozy talentów Insytutu Gallupa. W Ośrodku Dobrej Terapii pracuję z trudnościami w obszarze zdrowia psychicznego oraz doradztwa kariery. Pozwala mi to czerpać z metodologii wielu obszarów psychologii.

W pracy

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Korzystam z metod psychoterapii schematu. Pracuję zgodnie z założeniami i narzędziami 3 fali CBT (m.in ACT, DBT). Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W relacji psychoterapeutycznej cenię to, że mogę towarzyszyć podczas zmian i trudnych wydarzeń życiowych. Wiąże się to dla mnie z ogromnym poczuciem odpowiedzialności i satysfakcją z każdego wypracowanego rozwiązania. Relacje z drugim człowiekiem opieram na szczerości i autentyczności.

Wykształcenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie, kierunek psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie jestem w procesie certyfikacji terapeutycznej w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej Uniwersytetu SWPS. Ukończyłam szkolenia dotyczące terapii uzależnień behawioralnych w Centrum Interwencji Kryzysowej Karan we Wrocławiu. Kształciłam się w kierunku udzielania pomocy dla osób doświadczających lęku napadowego w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Brałam udział w kursach i szkoleniach z seksuologii, modeli terapii problemów seksualnych m.in w PUED. Szkoliłam się z diagnozy i terapii CBT zaburzeń afektywnych - depresji i manii pod kierunkiem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia interwencji kryzysowej, poznawczo-behawioralne metody pracy oraz metody wsparcia psychologicznego. Ukończyłam szkolenia z zakresu Programu Rozwoju Talentów Instytutu Gallupa i diagnozy naturalnych talentów Testem Strengthsfinder.

Godziny przyjęć

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16:00 – 21:00
Sobota
Niedziela