Adriana Bernady

PsychologPsychoterapeuta
Kim jestem
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W czym pomagam
W Ośrodku Dobrej Terapii prowadzę sesje indywidualne i warsztaty grupowe dla osób dorosłych i młodzieży. Pomagam w trudościach z zakresu nerwic i lęków m.in fobie, OCD, zaburzeniach osobowości m.in borderline, zaburzeniach nastroju m.in depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzeniach odżywiania m.in bulimia, anoreksja.
Adriana Bernady

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, na oddziałach dziennych psychiatrycznych. W trakcie Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Prowadziłam badania z zakresu podejmowania zachowań ryzykownych w Centrum Badań nad Zachowaniami Ekonomicznymi przy Uniwersytecie SWPS. Prowadzę diagnozę naturalnych talentów testem Testem Instytutu Gallupa Clifton StrengthsFinder. Doświadczenie kliniczne łączę z wcześniejszą pracą w działach HR i działach szkoleniowych firm z obszaru IT i bankowości. Dużą radość sprawia mi prowadzenie zajęć dla studentów Uniwersytetu SWPS w języku polskim i angielskim. Uczę m.in. poruszania się po rynku pracy, wizualizacji danych, psychologii emocji i motywacji. Prowadziłam szkolenia m.in. z komunikacji z klientem, dobierania zadań w zespole, rekrutacji. Jako konsultant współpracowałam w projektach szkoleniowych m.in. z zakresu nowych technologii oraz rekrutacji i oceny pracowników.

W pracy

W swojej pracy wykorzystuję narzędzia nurtu psychologii poznawczo-behawioralnej. Korzystam z metod psychoterapii schematu. Pracuję zgodnie z założeniami i narzędziami 3 fali CBT (m.in ACT, DBT). Kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Psychologia jest moją największą życiową pasją. Współpracę z drugim człowiekiem w trudnych życiowych momentach uważam za przywilej i odpowiedzialność.

Wykształcenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie, kierunek psychologia na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Jestem w trakcie procesu certyfikacji psychoterapeutycznej w nurcie poznawczo-behawioralnym w certyfikowanej szkole CBT EDU w Warszawie. Jestem współautorką publikacji naukowej: Zaleskiewicz, T., Bernady, A., & Traczyk, J. (2020). Entrepreneurial risk taking is related to mental imagery: A fresh look at the old issue of entrepreneurship and risk. Applied Psychology, 69(4), 1438-1469. Posiadam uprawnienia trenerskie certyfikowanej Szkoły Trenerów Biznesu Moderator. Ukończyłam akredytowaną przez International Coaching Federation szkołę Leadership Coaching School, Adventure for Thought. Jestem certyfikowanym trenerem Biofeedback EEG i GSR w zastosowaniach klinicznych. Metoda ta pozwala na analizę i poprawę funkcjonowania mózgu w trudnościach ze skupianiem uwagi, uczeniem się i koncentracją.

Godziny przyjęć

Poniedziałek
Wtorek
Środa
10:00 – 14:00
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela