Patryk Góra
Kim jestem
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W czym pomagam
W Ośrodku Dobrej Terapii prowadzę terapię indywidualną i wsparcie psychologiczne osób dorosłych oraz młodzieży po ukończeniu 15 roku życia. W ramach konsultacji psychologicznych wspieram osoby dorosłe oraz nastoletnie doświadczające w swoim życiu m.in.: kryzysu, nagłych zmian życiowych, trudności interpersonalnych, relacyjnych i emocjonalnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywam udzielając konsultacji psychologicznych, interwencji kryzysowych oraz prowadząc warsztaty rozwoju kompetencji rodzicielskich w Zespole Interwencji Kryzysowej oraz w Punkcie Samotnej Matki z Dzieckiem w Legnicy. Realizowałem staż kliniczny na oddziale psychiatrycznym Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu oraz byłem wolontariuszem w Towarzystwie Nasz Dom.
Ukończyłem jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie uczestniczę w czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Crescentia. Ukończyłem studia podyplomowe z Interwencji Kryzysowej.
















