Michalina Babiec

PsychologPsychoterapeuta
Kim jestem
Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia z certyfikacją Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
W czym pomagam
W Ośrodku Dobrej Terapii prowadzę sesje indywidualne obejmujące diagnozę psychologiczną, poradnictwo psychologiczne, psychoedukację, oddziaływania psychoterapeutyczne, wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających kryzysów życiowych i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Pomagam w obszarach związanych z zaburzeniami nastroju, lękami, natrętnymi myślami, depresją, trudnościami w relacjach, w pracy/życiu codziennym. Mam doświadczenie w pracy z dorosłymi osobami z diagnozą ADHD/ADD.
Michalina Babiec

Doświadczenie

Doświadczenie zdobywałam odbywając staż na oddziale całodobowym w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu, gdzie przeprowadzałam indywidualne konsultacje psychologiczne, uczestniczyłam w spotkaniach zespołów interdyscyplinarnych i diagnozie psychologicznej. Współtworzyłam również projekty online mające na celu zniesienie tabu wokół pomocy psychologicznej, tworząc treści zachęcające do dbania o zdrowie psychiczne. Współpracuję także z Centrum Terapii Pro Medis, gdzie zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz wsparciem osób w kryzysie psychicznym, świadczę pomoc w formie psychoedukacji oraz poradnictwa psychologicznego. Obecnie pracuję jako psycholog oraz psychoterapeuta w Ośrodku Dobrej Terapii oraz Centrum Pomocy Psychologicznej, prowadząc sesje indywidualne z osobami dorosłymi, doświadczającymi problemów w codziennym funkcjonowaniu.

Wykształcenie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Psychoterapii Crescentia, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

W pracy

W swojej praktyce stosuję techniki z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej z elementami terapii schematów. Kluczowym dla mnie aspektem efektywnej współpracy jest relacja psycholog klient oparta na otwartości, zaufaniu i bezpieczeństwie, wspierająca klienta w realizacji celów. Pracę poddaję regularnej superwizji, kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa, systematycznie dokształcam się w tematach związanych ze zdrowiem psychicznym i pracą terapeutyczną.

Godziny przyjęć

Poniedziałek
Wtorek
16:00 – 21:00
Środa
9:00 – 15:00
Czwartek
9:00 – 15:00
Piątek
Sobota
Niedziela